ΤΗΛΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ !!!

Αγαπητοί γονείς.
Τα νέα μέτρα που θα εφαρμοστούν για την αποτροπή της εξάπλωσης του κοροναϊού, ανακοίνωσε κατά τη διάρκεια της ενημέρωσης της Τετάρτης 3 Μαρτίου 2021 ο υπουργός Πολιτικής Προστασίας. Έτσι, ανάμεσα στα άλλα, αναστέλλεται από αύριο Πέμπτη 4-3-2021 μέχρι και την Παρασκευή 12-3-2021 και πάλι η δια ζώσης λειτουργία των σχολείων πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης για την Π.Ε. Ηρακλείου και θα ισχύσει η υποχρεωτική τηλεκπαίδευση. Για το σχολείο μας, θα ισχύσει το ωράριο και το πρόγραμμα που ίσχυε και στις προηγούμενες φορές. Ώρα έναρξης 14:10 και λήξη προγράμματος 17:20. Το Ωρολόγιο Πρόγραμμα βρίσκεται στην ιστοσελίδα μας σε παλαιότερη ανάρτηση ανά τμήμα. Ευχόμαστε σε όλους καλή δύναμη και καλή υγεία!!