Αρχική σελίδα Εκπαιδευτικοί Συνεργασία με Συλλόγους

Συνεργασία με Συλλόγους

Το σχολείο μας αποτελεί έμπρακτα το πολιτιστικό κύτταρο όλης της περιοχής της Αγίας Μαρίνας. Η συνεργασία μας με τους Συλλόγους : Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων, Σύλλογο Πολιτιστικό της Αγίας Μαρίνας και Σύλλογο γυναικών του Δήμου «Μαλβαζία», τοποθετεί το σχολείο στο επίκεντρο των εκδηλώσεων της περιοχής αλλά και ευρύτερα του Δήμου καθώς τόσο το σχολικό κτήριο αλλά και οι δραστηριότητες εμπλέκονται και αλληλουποστηρίζονται με όλους τους παραπάνω φορείς.